Sklep i serwis

Zajmujemy się sprzedażą laptopów, komputerów stacjonarnych, akcesoriów komputerowych. W naszym sklepie można kupić: drukarki, tusze, monitory, słuchawki, głośniki, antywirusy, gry, kable, myszki, klawiatury, pendrivy, dyski twarde, płyty główne, procesory itd.
Mamy też sporo akcesoriów car-audio, nawigacji, sprzętu CB.

Zajmujemy się też montażem telewizji naziemnej DVB-T i mamy w ofercie sporo sprzętu do niej, takich jak: tunery, anteny, wzmacniacze, kable. Także do telewizji satelitarnej znajdziesz u nas: anteny, konwertery, mutiswitche i inne akcesoria.

Poza tym w naszej ofercie jest sporo innych urządzeń elektronicznych, telefonów komórkowych i stacjonarnych, modemów, kart i urządzeń sieciowych, a także zabawek.

W ramach naszej oferty świadczymy usługi serwisowe komputerów, laptopów, sieci komputerowych dla firm i klientów indywidualnych. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Oferujemy usługi informatyczne na najwyższym poziomie. W wypadku awarii reagujemy natychmiast.

Nasz serwis komputerowy charakteryzuje sie szybkim terminem naprawy powierzonego nam sprzętu. Wszelkie naprawy wykonujemy w siedzibie firmy na najwyższym poziomie za niską cenę.

DSC_0404
DSC_0407

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty związanej z nowymi technologiami. Od początku naszym głównym celem było stworzenie profesjonalnego sklepu komputerowego, w którym klient będzie mógł znaleźć cały asortyment komputerowy w przystępnych cenach. Dodatkowo naszym celem jest prowadzenie profesjonalnej sprzedaży, która pozwala nawet nieznającym się na sprzęcie komputerowym klientom, na fachowe doradztwo.

Zapraszamy do odwiedzin

adresa
polnet24.pl
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress