W kilku słowach

Działalność rozpoczęliśmy w 2008 roku, otwierając sklep komputerowy w miejscowości Tuchów. Rozpoczęliśmy także działalność telekomunikacyjną budując nadajniki w Tuchowie i okolicznych miejscowościach.

Prze okres dwóch lat rozwijaliśmy się i zdobywaliśmy niezbędne w naszej dziedzinie doświadczenie. Po tym okresie przenieśliśmy nasze biuro i sklep do miejscowości Bobowa gdzie jesteśmy do dziś. Nieprzerwanie odkąd rozpoczęliśmy działalność budujemy kolejne nadajniki i rozszerzamy zasięg świadczenia naszych usług.

W 2013 roku dzięki dotacji unijnej mogliśmy objąć zasięgiem jeszcze większy obszar.

Przez cały czas rozbudowy sieci staramy się ją unowocześniać oraz wprowadzać nowe technologie by móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

W 2015 roku przeprowadziliśmy gruntowną modernizację głównego szkieletu sieci, wybudowaliśmy światłowód do głównego naszego węzła skąd jest rozprowadzany Internet do całej naszej sieci.

Obecnie działamy już w kilku powiatach: gorlickim, nowosądeckim, tarnowskim zdobywając cały czas coraz większą grupę zadowolonych klientów.

W 2016 roku wybudowaliśmy naszą pierwszą sieć światłowodową w miejscowości Bobowa, sieć jest już uruchomiona i pierwsi klienci zostali już podłączeni. W związku z uruchomieniem sieci światłowodowej wprowadziliśmy również usługę Telewizji Światłowodowej dzięki której nasi klienci mogą cieszyć się dostępnością ponad 230 kanałów w tym ponad 100 w jakości HD.

W chwili obecnej prowadzimy prace przygotowawcze mające na celu budowę sieci światłowodowej w kolejnych miejscowościach.

Kommunikation-mit-Laptop-86090154-FO-alphaspirit
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress