Sklep i serwis

Zajmujemy się sprzedażą laptopów, komputerów stacjonarnych, akcesoriów komputerowych. W naszym sklepie można kupić: drukarki, tusze, monitory, słuchawki, głośniki, antywirusy, gry, kable, myszki, klawiatury, pendrivy, dyski twarde, płyty główne, procesory itd.
Mamy też sporo akcesoriów car-audio, nawigacji, sprzętu CB.
Zajmujemy się też montażem telewizji naziemnej DVB-T i mamy w ofercie sporo sprzętu do niej, takich jak: tunery, anteny, wzmacniacze, kable. Także do telewizji satelitarnej znajdziesz u nas: anteny, konwertery, mutiswitche i inne akcesoria.

Poza tym w naszej ofercie jest sporo innych urządzeń elektronicznych, telefonów komórkowych i stacjonarnych, modemów, kart i urządzeń sieciowych, a także zabawek.

W ramach naszej oferty świadczymy usługi serwisowe komputerów, laptopów, sieci komputerowych dla firm i klientów indywidualnych. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Oferujemy usługi informatyczne na najwyższym poziomie. W wypadku awarii reagujemy natychmiast.

Nasz serwis komputerowy charakteryzuje sie szybkim terminem naprawy powierzonego nam sprzętu. Wszelkie naprawy wykonujemy w siedzibie firmy na najwyższym poziomie za niską cenę.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty związanej z nowymi technologiami. Od początku naszym głównym celem było stworzenie profesjonalnego sklepu komputerowego, w którym klient będzie mógł znaleźć cały asortyment komputerowy w przystępnych cenach. Dodatkowo naszym celem jest prowadzenie profesjonalnej sprzedaży, która pozwala nawet nieznającym się na sprzęcie komputerowym klientom, na fachowe doradztwo.

Zapraszamy do kontaktu